zekikaynak
zekikaynak wrote on game forum
Yemin ediyorum rezilsiniz ! aynı haltı bana da yapıyorlar dostum yanlız değilsin. Yönetim açıkça userları dolandırıyor birde ağızlarını açtıklarında maşallah paşaların havasından geçilmiyor kimsenin hakkı kalmaz diye..
zekikaynak
zekikaynak wrote on game forum
5 zafer kazandık ama adamlara nasıl göndericez fotoyu. Kahin olmadıklarına göre nasıl bilecekler 5 zafer aldığımızı ? boşa debelenmeyin benim kazandığım 40 savaş oldu en az beş defa gönderdim kabul etmiyorlar.. Tamamen kolpa..
Ana mantığı olarak gamekit çok güzel bir site ancak işleyişi nedense sürekli sıkıntılı. Tüm oyunlarda istisnasız birebir aynı nick ve mail adresini kullanmama karşın (burdaki ile de aynı tabi) sürekli pts ler gelmiyor..

Örneğin WarThunder'ın ilk görevi 5 savaş kazan. Ben 5 savaş kazandığımda gönderdim ama kabul etmediler şua 35 savaş oldu kazandığım hala paşaların screenshot'ımı kabul etmesini bekliyorum ama ısrarla etmiyorlar. Üstelik herhangi bir neden de söylemiyorlar. Mod'a itiraz ediyorum sürekli robot gibi aynı cevabı verip duruyor istediklerini ona gönderiyorum yine yok.

Son birde screenshot kabul edildiği halde gelmeyen ptsler var.. Dün Forge of Empires'ın ilk görevini bitirdim ve screenshot yolladım kabul edildi ve 2. görev açıdı ancak ilk görevin pts'si piyasada yok.

Ha birde ne yapman gerektiğini hiç anlayamayacağın oyun görevleri var çünkü kullandıkları dilin de maşallahı var.

Yavaş yavaş samimiyetlerinden şüphe etmeye başlıyorum açıkçası..

Üstelik bu kadar forum varken bunu lol formuna yazıyorum çünkü en aktif forum burası ve yönetim akıl edip gamekit'in kendine ait bir forum bölümü kurmamışlar. Ağbeylerine danış danış nereye kadar...

Ne yapıyorsun GameKit??

Bu arada hepinizin Kurban Bayramı Mübarek olsun
 • zekikaynak

  zekikaynak Sayın moderatör bakın hala net birşey söylemiyorsunuz...

  War Thunder diğer oyunlardan farklı işleniyor diyorsunuz ama neyi nasıl yapmak gerektiğini hala söylemiyorsunuz. Size hem pm den hem ağabeylerine danış linkinden hemde War Thunder'ın kendi sayfasından toplamda 3-5 kez screenshot ilettim.. Üstelik bu nerdeyse 1 ay öncesine dayanan bir konu ve hala çözüm sunmuş değilsiniz. Sonra da mağdur olmazsınız diyorsunuz çoktan mağdur ettiniz bile göremiyor musunuz?

  Force of Empire konusunu da pm den ilettim ancak hala yok. Üstelik bakın burada da belirttim hala hala yok. Oyun görevlerini anlamamaya gelince elbette forumda sorabilirim ama bunun yerine doğru dürüst bir dille yazsanız da bizde gerek duymasak böyle şeylere..

  Neyse beklemeye devam bakalım ne zamana kadar " MAĞDUR ETMEMEYE " devam edeceksiniz.

  25.09.2015, 16:17
 • CanLives

  CanLives Selam Zeki,

  Öncelikle seninde bayramın mübarek olsun :)

  Yorumların için teşekkürler. War Thunder diğer oyunlardan farklı olarak işliyor bu gerek forumda gerek sitede gerekse mesajla oynayan kullanıcılara belirtilmiştir.

  Force of Empire ile ilgili sizden geri dönüş alamazsak ticket yolu ile belkide böyle bir sorun olduğunu bilemiycez, gerek kendi adına gerek diğer oyuncular adına bunu ticket ile bize yazabilirsin çözümü için mağdur olmazsın emin ol.

  Bu yeni sitemiz yayınlandığından beri ufak tefek sorunlar çıkabiliyor bunu en kısa zamanda çözmeye çalışacağız, hala geçi aşamasındayız. site orjinali farklı bir dil olduğu için böyle öyle şeylerin olması doğal, eğer görevleri anlamadıysan lütfen oyun forumunda ilgili başlıkları kullan zaten forumun amaçlarından biride budur.

  25.09.2015, 14:06
zekikaynak
zekikaynak wrote on game forum
5 Savaş Kazandım ama Screenshot Ekleyemiyorum ekledim ama çıkmadı pts gelmedi..
zekikaynak
zekikaynak wrote on game forum
War Thunder Görev Ve Rozet Sorunu kazandığım 5 savaştan ayrı ayrı mı screenshot almam lazım yoksa hepsini kazanınca istatistik ekranından alsam yeterli mi?
zekikaynak
zekikaynak wrote on game forum
Exp Nedir? ben çözdüm ne olduğunu user profile girince level gibi 3-4 vs yazıyor ya mesela seninki 12 Edfeyk hocam.. Exp onu yükseltiyor işte. Ama herhangi bir yerde herhangi bir şekilde asla belirtilmiyor exp'nin kaç olduğu..
Oyunların geç gelmesini anladım da site içindeki şeyleri yapınca da mı geç geliyor nasıl işliyor bu sistem?
zekikaynak
zekikaynak has added picture
Ya bu sitenin işleyişi geriden geriden geliyor heryerde yada ben bunca yıldır Türkçe biliyorum diye kendimi kandırmışım.. Facebook hesabını bağla 500 diyor bağlıyorum 30 veriyor.. Bu ne biçim iştir lan...
sanal karakterini tamamla ne demek lan öyle bir alan yok ki burada ne yapcağım :) hay size türkçe öğreten öğretmenin elini öpeyin :)
Bu sitenin çevirisini yapan arkadaşlar Türk mü? Değil sanırım çünkü özellikle oyunlarda yapmamız gereken şeyleri anlamak nerdeyse imkansız.. Doğru dürüst çevirin şunları yada çevirmeyin daha iyi :)