Arkadaştan arkadaşa pts. yollayabiliyormuyuz acaba
 • Graudas

  Graudas arkadaslar okadar pts bırıktırdım steam premıum cd key aldım faka,t hic birşey gelmedı nasıl yapıcam birisi lütfen bi izah etsin nasıl elde edicem _?

  05.01.2017, 00:38
 • KorayEray

  KorayEray Maalesef böyle bir işlem mevcut değil.

  27.07.2016, 04:16
KorayEray
KorayEray wrote on game forum
GİWEAWEY KAZANDIM HEDİYEYİ ALAMIYORUM YARDIM E-posta adresinizi kontrol ediniz.Mail olarak size gelmiş olacaktır.
Herkese mutlu,sağlıklı ve bol PTS'li yıllar. :)
 • Graudas

  Graudas arkadaslar okadar pts bırıktırdım steam premıum cd key aldım fakat hic birşey gelmedı nasıl yapıcam birisi lütfen bi izah etsin nasıl elde edicem _?

  05.01.2017, 00:38
Pazartesi sendromu başlasın... :(
 • KorayEray

  KorayEray Çarşamba sendromu da 0azartesiye benziyor...

  23.12.2015, 09:04
 • Seer

  Seer Bugün çarşamba, pazartesi sendromum daha yeni geçti

  23.12.2015, 08:41
KorayEray
KorayEray wrote on game forum
görevi kabul etmiyor Görev levelinde olmalısınız ve ayrıca oyun içi nick ile Gamekit nickiniz aynı olmalıdır.
KorayEray
KorayEray wrote on game forum
EP EPE EP EPEPEPE Oyun para takası sekmesinde Ejderha Parası takaslayabilirsiniz.
SSİM KABUL EDİLMİYOR İlk görev de 20 lvl olmanız istenir.15 lvlken görüntü yollarsanız görevi tamamlamamış olduğunuz hakkında bir mail ile görüntünüzün reddedildiğini görürsünüz.İstenilen görev 20 level ise 20 level iken ekran görüntüsü paylaşmalısınız.
KorayEray
KorayEray wrote on game forum
PTS harcama Evet,güvenli bir oyun para takası olabilmesi için telefon numaranızı güvenlik kodu göndermemiz için eklemeniz gerekiyor.
KorayEray
KorayEray wrote on game forum
Yükleme sorunu İnternet hızınızdan kaynaklı olabilir.Yavaş ise internetiniz hata verebilir.Ya da bilgisayarınıza League Of Legends'i engelleyecek (virüs programı ya da başka programlar) programları devre dışı bırakıp tekrar deneyin.Ayrıca Lol'ü başlatırken sağ tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" diyerek tekrar deneyin.
KorayEray
KorayEray wrote on game forum
League of Legends EUW RP Aldığınız RP'ler sadece Türkiye Sunucusu için geçerlidir.
Oyunu Çok Beğendim ama Fotoğrafı gonderdim üstelik rumuyla beraber Aşırı şekilde ilerlenmiş görevleri hile önlem politikamızdan dolayı kabul edemeyiz diyo Sizden 20. seviye olmanız istendiyse en fazla 22.seviyede iken ekran görüntü gönderebilirsiniz.Daha fazla level alırsanız eğer bu hile önlem politikasına giriyor ne yazık ki.Lütfen sizden istenildiği seviye de ekran alıntılarınızı alıp atınız.
Acil yardım !!!! Modaratörler bakın hele bi Öncelikle size gönderilen mesajda hile politikası yazıyor.Yani size hile kullanıyorsun denilmedi.İlk önce yazılanı düzgün okumakla başlayabilirsin eleştirmeye.Bana görevde ne yazdığını söylemediniz diyorsunuz?Görev 60 Lv diyor ve sen 162 lv olup ekran görüntüsünü gönderiyorsun.Biz size bizden 840 Rp istediğinizde size 400 Rp gönderiyor muyuz? Hayır.Hile politikasına göre istenilen görevden en fazla +2 seviye fazla iken ekran görüntüsü gönderebilirsiniz.Burada küfürler savurarak haklı durumunda gözükmeye çalışmayın lütfen.Yazılanı dikkatlice okuyun ondan sonra eleştiride bulunun.