Disconnectus
Disconnectus wrote on game forum
Hangi Support Almalıyım Hangi support almalıyım yerine, karşıya bakarak bu heronun karşısına hangi supportu almalıyım diye sormalısın kendine. Bu oyunda herşeyi rakibine göre alıcaksın. Gerek itemler, gerek rünler, gerek kabiliyetler, gerek herolar.
Disconnectus
Disconnectus wrote on game forum
smite mı lol mü dota m En eğlencelisi diye genelleme yapmak doğru olmaz. Kimisine göre Dota 2'dir, kimisine göre Smite, kimisine göre League of Legends. Dota 2 oyunu dünyanın en büyük oyun firması olan Valve yapımı bir MOBA oyunudur. Yaptıkları işin hakkını veriyorlar report sistemleri her zaman çalışıyor ve reportladığınız adam hakkında size bildirim veriyor. League of Legends Türkiye sunucusunda ise report sistemi var ama yok. :) Smite hakkında yorum yapamam. Dota 2'de hiç bir sıkıntı çekmiyorsunuz. Troll gelme oranı %20. LoL'de gelme oranı %80 onun için benim fikrim Dota 2 daha kaliteli bir oyun.
Disconnectus
Disconnectus wrote on game forum
arkadaşlar silver 3 üm neler yapabilirim altına çıkmak için çok fazla feeder geliyor bilerek feedleyenler AD Carry alıp oyun taşımaya bakıcaksın. Benim arkadaş sadece Draven, Graves oynıyarak Gold 3'e kadar çıktı. Senin takımına ne kadar feeder gelsede hiç kafanı yormıyacaksın oyununa bakacaksın ve oyun sonu onu engelle ki bir daha oyununa gelmesin.
Disconnectus
Disconnectus wrote on game forum
Report Sistemi İşe Yarıyor Mu? League of Legends'ı Türkiye sunucusunda oynuyor iseniz pek bir işe yaradığı söylenemez.