Aggromore
Aggromore wrote on game forum
BOŞA UGRASMAYIN RP GELMIYOR Arkadaşlar bu güne kadar ki transferlerimde hiç bir sorun yaşamadım. Hatta 3 gün önce 1780 rp istedim 24 saat olmadan SMS olarak gönderdiler. Eğer site içerisinde herhangi bir hile yapmıyor, burada gamekiti kötüleme adına çaba sarfetmiyorsanız, herhangi bir sorun yaşamamanız gerekiyor. Site bu konuda güvenilirdir. Eğer herhangi bir sıkıntınız sayfaların altında bulunan varsa iletişim "ağabeylerine danış" kısmından mesaj atarak bunu çözebilirsiniz, size elbet bir açıklama yapılacaktır. İyi oyunlar.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
bu kadar pts kasıyoruz ama takas yaparken sorun cıkarmı acaba Şu ana kadar yapmış olduğum 4-5 transferimde hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hatta dün LoL için 1780 rp istedim, bugün elime ulaştı ve sorunsuz bir şekilde kullandım. Herhangi bir hile vs. olmadığı sürece hiç bir sıkıntı yaşamazsınız.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
BOŞA UGRASMAYIN RP GELMIYOR Konunun başlığı bile bana kodumu yollamayın diyor açıkçası :)
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
Lane kazanabilmek için önemli olanlar? (1) Öncelikle şampiyonları tanıman ve onların yeteneklerini bilmen lazım. Rakibinin ne yapacağını/yapabileceğini önceden sezersen daha rahat bir oyun oynayabilirsin. Bu bağlamda (2) benim 300 maç riven im 500 maç vayne im var deme, karşıdaki rakibine göre pick yapmaya çalış. Buna ek olarak, (3) klasik gelecek ama lane i kazanman için lane i kaybetmemen gerekiyor. Bu ne demek dersen, hata yapmamaya çalış, canı az da olsa rakibini kovalama, çünkü arkadan gelen bir rakip olabilir. (4) Rakibinden daha çok exp kazanmaya bak, bu da laneden çok ayrılmamanı gerektirir. Son vuruşların mükemmel olmasa da o minyonların yanında exp için gene dur. (5) Eğer rakibin koridorda değilse ya minyonları dondur (bu rakibinin minyonlara olan mesafesini arttıracaktır ve daha geç gelip minyon/exp kazanmasına sebep olacaktır) ya da (6) hızlı bir şekilde minyonları ittir, bu da minyonların kuleye ölmesini ve rakibinin o minyonları/exp i kaçırmasına sebep olacaktır - ayrıca bunu yapıp rahatlıkla base atıp, geri lane e dönebilirsin. (7) Rakibini kestikten sonra genelde lane i ittirip, base atıp item alıp gelmeye çalış. Altın biriktirmek sana hiç bir şey kazandırmaz, çünkü rakibin baseden full can/mana ve itemlerle gelecek. Senin de ona karşı direnebilmeni sağlayacak şartları sağlaman gerekmekte. (x) Bunlar sadece kısa bir kaç öneri, daha anlatılacak bir çok strateji mevcut; ama kısaca oyunu öğrenip akıllı oynamak lane i kazandırır. İyi oyunlar.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
Oynadığım oyunu kaydetmek istiyorum tr op gg sitesinden, ilgili kullanıcıyı aratıp, dahil olduğu maçın ilk 10 dakikası içerisinde, sağ üstte bulunan kaydet tuşu aracılığı ile maçı kaydedebilir ve istediğin zaman bu maçı indirip izleyebilirsin. Kaydedilen maçın linki riot serverlerinden gelecektir ve yasal olmayan 3. parti bir program kullanmamış olursun, yani herhangi bir ban riski yoktur.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
2 saat oynadığımı nasıl kanıtlicam beyler. @FC_Cu Ücretsiz olarak Steam üzerinden indirebilirsin kardeşim.
abi ogame rozetini nası aldın ticket atarakmı kendimi geldi ?
 • Serhat720

  Serhat720 gençler biri dio sana pts bağışlayacam nasıl olcak

  26.09.2015, 11:36
 • Aggromore

  Aggromore Rica ederim.

  05.09.2015, 18:03
 • NoMoreSorrol

  NoMoreSorrol tamam saol

  05.09.2015, 18:02
 • Aggromore

  Aggromore Valla onu alalı çok zaman oldu, hatırlamıyorum, sistem de değişmiş olabilir. Ticket atmaktan çekinme, 1-2 gün içerisinde cevap verirler. Hesabını kontrol ederler ve mail atarlar sana olumlu ya da olumsuz.

  05.09.2015, 18:01
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
Gamekit hakkında yardım Elinde klavye olan yazıyor. Emek harcamak bazı insanlara zor geliyor, burada hileli resimler atarak ya da çoklu hesap açmaya çalışarak puan kasmaya çalışıyor bazı akıllılar. Ama karşısındaki insanların da akıllı olduğunu görünce ve puanlarını alamayınca da saldırmaya başlıyorlar. Bu zamana kadar ki bütün transferlerimde hiç bir sorun yaşamadım. Site kesinlikle güvenilirdir, bir şüphen olmasın. İyi oyunlar.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
2 saat oynadığımı nasıl kanıtlicam beyler. Rica ederim, iyi oyunlar.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
Beyler yapan varmı Ben üç görevi de tamamladım ve SS leri onayladılar ilk gönderişimde. Ama tabi bilemiyorum, site çok tutarsız bu aralar...
Ödülümü vermiyorlar 8 Defa 3. görev için ekran görüntüsü yolladım çeşitli şekillerde. Hepsi de reddedildi. Hatta karakterimi 25 level yaptım yolladım. Reddedildi. Karakteri sildim (2 gün bekledim). Üyelik adımla aynı yeni karakter açıp onu da 20. seviyeye kadar oynadım, SS yolladım gene reddedildi. Bu nedir şimdi? Acaba SS kontrolü yapan arkadaşların bu oyunu anlama konusunda sıkıntıları mı ya da görevler onlarda farklı mı görünüyor, çok merak ediyorum. Boşuna mı emek harcıyoruz biz burada?
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
VALLA BİLLA BU NEDİR SS leri kontrol etme konusunda bir sıkıntı mevcut galiba. Umarım bir an önce halledilir.
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
Kale 3. seviye ama Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım. 3. Seviye kale resmini kabul etmediler. 2. görevi yaptıktan sonra ekran görüntüsü yolluyoruz, 2,5 günde cevap veriyorlar. O süre içinde biz oyunu bırakmalı ve sadece görev için mi oynamalıyız ben de onu çözebilmiş değilim. Yani sitenin amacı insanlara görevleri yaptırıp oyunu bıraktırmak mı yoksa oynatmak mı..
Aggromore
Aggromore wrote on game forum
Kayıt olduktan sonra diğer görevler açılmadı görünmüyor yani Evet, bende de aynı durum söz konusu.
Ödülümü vermiyorlar Aynı sorundan ben de muzdaribim arkadaşlar. Stat ekranının görselini paylaştım reddedildi daha sonra sıralama listesini açtım oradan özellikle işaretleyerek hazırladığım ekran görüntüsünü yolladım gene reddedildi ortada yanlış hiç birşey yokken. En azından reddilen ekran görüntüleri için bir açıklama yazılsa, bir nebze çözüm olabilir diye düşünüyorum.