Zipper
Zipper wrote on game forum
en iyi ayarlar hangileri? Görüntü ayarları tabiki en yüksekte olursa daha iyi bir oyun deneyimi yaşarsın. Ses ayarlarında ise olabildiğince müzik sesini kısıp savaş sesini açmalısın ki rakibin ayak seslerini duyabil. Oyun ayarları, kesinlikle senin deneyip karar vermeni gerektiren bir ayar türü.
Zipper
Zipper wrote on game forum
CS:GO hakkında Ben şahsen cüzdan kodu olarak aldım. Telefonuma kod geldi ve bu kodu Steam hesabıma girince bana 24TL verdi. Bu 24 TL ile CS: GO aldım.
Zipper
Zipper wrote on game forum
Ben CS:GO ya yeni başlıyacağım Üzgünüm ama haftada 1 kere oynayarak fazla gelişemezsin. Ama yine de denemek istersen, internette birçok taktik videosu var. Onun dışında Steam'da Atölye kısmında birçok eğitim için (aim, bombaların atılacağı yerler gibi) maplar mevcut. Eğer denemek istediğin bir map bulursan mape tıkla, mapin altında "+Abone Ol" yazısını görebilirsin. Bu butona tıkla ve abone ol. Daha sonra CS:GO'ya gir ve Oyna butonuna bas ve botlarla çevrimdışıya bas. Orda yukarıda Atölye başlığı olucak ona tıkla ve zaten tıkladığın zaman senin abone olduğun mapleri sana gösterecektir. Abone olduğun mapi seçip oynayabilirsin.
Zipper
Zipper wrote on game forum
cs go rekabetçi oynarken kutu nasıl açılıyo ? Rekabetçi oyununda Envanterini açamazsın.
Zipper
Zipper wrote on game forum
beyler csgo alsammı sizce daha önce hiç oynamadım bu aralar 12 tl ye düştü Öncelikle oyunu alıp almaman senin ne tarz oyunları sevdiğine bağlı. Eğer FPS (First Person Shooter) tarzı oyunları seviyorsan bu oyun tam sana göre. Oyunu online olarak sadece Steam'den alırsan oynayabilirsin. Ücretsiz orjinal olarak almak, için biraz uğraşla pts biriktirip Gamekit'ten alabilirsin.
Zipper
Zipper wrote on game forum
Hangi programla kendi skinimizi yapabiliriz ? Counter Strike: Global Offensive oyununda özel skinler bulunmamaktadır.
Zipper
Zipper wrote on game forum
buradan anahtar alabilirmiyim Cüzdan kodu 24 TL içerir. Bu cüzdan kodu telefonuna mesaj olarak gönderilir. Sadece bu 24 TL ile anahtar kasa vs. alabilirsin. Gamekit'de bunlar ayrı olarak satılmaz.
Zipper
Zipper wrote on game forum
Counter Strike Global Offansive Öncelikle oyunu alıp almaman senin ne tarz oyunları sevdiğine bağlı. Eğer FPS (First Person Shooter) tarzı oyunları seviyorsan bu oyun tam sana göre. Oyunu online olarak sadece Steam'den alırsan oynayabilirsin. Sahtesine sadece botlara karşı savaşabilirsin. Ücretsiz orjinal olarak almak, için biraz uğraşla pts biriktirip Gamekit'ten alabilirsin.
Zipper
Zipper wrote on game forum
CsGo XP Kasma Rekabetçi oynamanı öneririm. Skorun ne olursa olsun gayet güzel XP veriyor.