Nasıl Kullanılıryor? Giveaway kısmı çekiliş. Çekilişe birçok insan katılır ve ancak bütün insanlar katıldığı zaman çekiliş başlar. Elbette kazanan genelde 1 bazı ürünlerdeyse 2 olur. Çekilişe değil direkt olarak mağazadan robux satın almak istiyorsan "Redeem PTS" kısmına tıkladıktan sonra sol üstte bulunan "Rewards" butonuna tıklaman gerekmektedir. Direkt linki de burada (gamekit.com/shop)
Steam cüzdan kodları vs için 12 level şartı nedir ya? Bunun 12 seviye olmasının sebebi birçok kişinin seviye olmadığı dönemlerde Gamekit'i suistimal edip alması gerektiğinden fazla ürün almasıdır. Ancak şu anda sistem gayet iyi gidiyor ve seviyelerini yaptığın görevlerle kasabiliyorsun. Her seviye ilerleyişinde 100exp çoğalıyor. Ayrıca Gamekit büyük bir değişikliğe gidiyor ve bu yeni dönemde yüksek oyun ve yüksek exp'li birçok oyun Gamekit'e gelecek. :*)
Nogan
Nogan wrote on game forum Crossout
pts ödülümü alamıyorum Verilen görevleri söylenildiği gibi yapmak zorundasın ne yazık ki. Senden seviye 6 olmanı istiyorsa, seviye 7 olmamalısın. Bunun sebebi önceden hazır hesaplarla direkt puan toplamak v.b. Belirli bir süre sonra bu görevin sona erecek ve o zaman Crossout 3. görevini yapabilirsin. Eğer hala sorunun varsa yeniden yazabilirsin.
Nogan
Nogan wrote on game forum Battlefield 4
Berkay Yanar Berkay neyi almak istediğini tam olarak açıklayabilir misin? Eğer kazandığın puanlarla birşeyler almak istiyorsan; "Redeem PTS" kısmına girip, sol üstten "Rewards" kısmına girerek puanlarını harcayabileceğin mağazayı görebilirsin.
spektrum anahtarı gelmedi Çok fazla işlem olduğu için hata yapmamaya çalışıyorlar ve bazen gecikmeler olabiliyor. (Bunun için üzgünüz) Benim sana verebileceğim öneri Gamekit sitesinin en alt kısmında "Help" bölümü var, oradan "My order is late, what happened?" kısmına tıkladığın zaman "Contact Us" bölümü olacak altta küçük bir halde. Orada sorununu yazabilirsin ve ayrıca sorununu görüntüleyen resimde atabilirsin, eminim sorununu çözeceklerdir. Hala bir sorunun varsa Gamekit Discord Serverine yazabilirsin.
merhabalar arkadaşlar Düşük PTS'li olanlar çekiliş oluyor. Genelde bu çekilişlere 10'la 30 arasında insan katılıyor ve aralarından 1 kişi bunu alabiliyor, istersen 4 kere katılırsın (Tabiki 4 katı puan vereceksin demektir bu). Fakat "Giveaways" seçeneğinin yanında "Rewards" kısmı var, oradan istediğin oyunu çekiliş olmadan daha yüksek puanlarla garantili şekilde alabilirsin.
not getting points *Go to your Steam Profile and Click on Edit Profile (Under your Steam Level) *Now you can see "My Privacy Settings" on the right of screen (Click On It) *Make sure you are choosing Public for "My Profile" and "Game Details" settings. *Stay unselected for "Always keep my total playtime private even if users can see my game details."