İsim değiştirme hocam ben buldum yeniden giriyim bi bakayım dedim 3 tane karakter var ya o seçimin oldugu yerde altta küçük bir yer var ordan ismini ayarlayabiliyormuşsun küçük diye hiç dikkatimi çekmemişti benim .
oyun ile ilgili değil mesajı hocam oyunun başında rastgele isim veriyor . Gamekitte bunun hatasını almıyon mu rumuz eşleşmiyor diye ?
pagi98
pagi98 wrote on game forum DarkOrbit
oyunda kasılma arkadaşlar ben suan 7 levelim ama suan bile kasmak çok zor siz nasıl kolay kasıyonuz hangi haritada
pagi98
pagi98 wrote on game forum DarkOrbit
DarkOrbit Zor Mu Sizce ? 5 levele kadar kolay fakat ondan sonrası baya zor zaman vermen gerekiyo level almak için
Görev verme sorunu bende resimleri incelerken daha dikkatli olması gerekliliğinde senle hemfikirim dün gönderdiğim travian kingdoms görevi de rumuz eşleşmiyor diye reddedilmiş fakat oyundaki rumuzumla burdaki rumuzum aynı
pagi98
pagi98 wrote on game forum
oyuniçi nasıl para satın alınır alınamaz
İsim sorunu sanırım o isme ben büyük ihtimal yanlış yazdım düzeltme şansı yok mu peki ?
Skill kaydetme savaş yapılırkenki saatten bahsediyorum yanlış anlaşılmasın
Skill kaydetme sag yukarda saatin yanında romen rakamları var 1 ve 2 onlara tıklayarak olusturdugun düzeni hazır olarak geçirebiliyorsun
pagi98
pagi98 wrote on game forum
görevler neler zor mu kolay mı ?
pagi98
pagi98 wrote on game forum
Lol drop hackın bir çözüm yolu var mı ? arkadaş drop hack yok demiş 5 yıl boşuna oynamışsın :D Drop hack zaten svye saldırı sonucu kaybettiğin oyunu kaybetmek yerine silinmesi için yapılan bir hacktir . Çoğunlukla TF de kaybeden takımın oyuncuları atar . TFden sonra olması ya da inhi acıldıktan sonra bitebilecek oyundan sonra böyle bi baglantı sorunu hackın olduğunun göstergesidir . O kadar yıl oynamışsın ama boş . Bi sınıf arkadaşım var gözümün önünde drop attı malesef biraz aklını kullan.